Tu paluszek, tam paluszek

Tu paluszek, tam paluszek Kolorowy mam fartuszek. Tu jest rączka, a tu druga A tu oczko do mnie mruga. Tu jest buźka, tu ząbeczki, Tu wpadają cukiereczki. Tu jest nóżka i tu nóżka, Chodź zatańczyć jak kaczuszka.

Pluszowe niedźwiadki

PLUSZOWE NIEDŹWIADKI muz./sł. tradycyjna Raz uciekły z pozłacanej klatki Cztery małe, pluszowe niedźwiadki, Jeden łkał, wracać chciał, Do ciemnego lasu wejść się bał.

Najłatwiejsze ciasto w świecie

Najłatwiejsze ciasto w świecie Żeby w domu było miło, Tak, tak, tak Żeby coś dobrego było, Tak, tak, tak, By pachniało wakacjami, Tak, tak, tak Zrobię ciasto ze śliwkami, Tak, tak, tak.

My jesteśmy krasnoludki

MY JESTEŚMY KRASNOLUDKI muz./sł. tradycyjna My jesteśmy krasnoludki, Hopsa sa, hopsa sa, Pod grzybkami nasze budki, Hopsa, hopsa sa, Jemy mrówki, żabkie łapki, Oj tak tak, oj tak tak, A na głowach krasne czapki, To nasz, to nasz znak.

Szczotka, pasta

Szczotka, pasta wyk. Fasolki Szczotka, pasta, kubek, ciepła woda, Tak się zaczyna wielka przygoda. Myję zęby bo wiem dobrze o tym, Ten kto nie myje ten ma kłopoty. Żeby zdrowe zęby mieć trzeba tylko chcieć.

Własny cień

Własny cień muz. Krzysztof Marzec, sł. Edyta Wolica Gdy wieczór zapada i przychodzi zmrok Wtedy bardzo często nudzisz się Lecz jest coś, co chodzi za tobą krok w krok I zawsze z tobą bawić się chce

Była sobie żabka mała

BYŁA SOBIE ŻABKA MAŁA Była sobie żabka mała re re kum kum, re re kum kum, która mamy nie słuchała re re kum kum bęc.

Biedroneczki

BIEDRONECZKI muz. A. Markiewicz, sł. A. Tur Uskarżał się mały muchomor, Pod brzózką się tuląc do mamy, Dlaczego, choć piękny rzekomo, Czerwony kapelusz ma w plamy.

ŚPIEWAJ Z NAMI, ŚPIEWAJ

ŚPIEWAJ Z NAMI, ŚPIEWAJ muz. R. Szwec, sł. B. Nowicki Śpiewaj z nami, śpiewaj, Słowa, które dobrze znasz, Śpiewaj z nami, śpiewaj, Razem będzie raźniej nam.

Cichutka piosenka

Cichutka piosenka muz. Krzysztof Marzec, sł. Piotr Anioł Była raz piosenka Cichutka jak myszka Mruczanka, śpiewanka, Tralali, tralala….